Fishing Action 2010

FISHING ACTION 2010
V sobotu 23.1.2010 se konal již 4tý ročník předváděcí a prodejní akce Fishing action Zbýšov 2010. Místo konání, léty prověřená restaurace Hornický dům, hned vedle rybářských potřeb, který se letos opravdu vytáhl co se týče občerstvení a zvláště pečených žeber a kolen, bohatý program akce, dobrá parta lidí, bylo se prostě na co těšit.
Jednou z novinek bylo i to, že návštěvníci si mohli předem objednat z mnoha pochoutek tradiční české kuchyně, které restaurace nabízí a ne pouze jen z hotových jídel. Podle ohlasů musíme konstatovat, že nebyly vzneseny žádné námitky a všem nesmírně chutnalo .
Akce se nesla v přátelském duchu a přednášky na sebe perfektně navazovali, i když se mohli zdát pro některé rybáře zdlouhavé. Prezentovaným obsahem však dosti naučné. Vystoupili známé kapacity ve svém oboru – Milan Tychler – lov s feederem , Dušan Mikerásek – stavba prutů, Petr Tydlačka s Ferdou Svítkem za ČMKS, Milda Havránek a Zdeněk Hudec – vítězové sektoru na WCC 2009 a Martin Maťák za Mrk.cz. Dobrým směrem je i konstatování, že reakce z publika byly především na změny rybářských zákonů při povídání se zástupci ČMKS, kteří vyvíjí momentálně jako jedni z mála v ČR značné úsilí v tomto směru o prosazení změn v našich rybářských řádech a povídání se stalo jedním z nejdelších a velmi zajimavých. Rozproudili to i přímé dotazy jednak Petra Kocha, ale i pana pořadatele Libora Slaniny, který navštěvuje pouze svazové revíry typu Pálavy a podmínky, jenž se na těchto dějí, mu tak stejně jako většině z účastníků lhostejné určitě nejsou.
Samozřejmě během přednášek a v období přestávek byla možnost shlédnout další a další nové věci od rybářských a outdoorových firem jako – Bait tech, Dynamit baits, Pelzer, Shimano, Rob stojany, Primus, Dam – Mad, Carpion a CDB.
Na závěr se losovala velmi atraktivní tombola a celoroční soutěž rybářských potřeb Zbýšov. Všem předvádějícím a přednášejícím moc děkujeme za účast na této akci a těšíme se na budoucí spolupráci. Zároveň velký dík patří všem návštěvníkům kteří tuto akci podpořili. Veškeré podrobnosti o Fishing action 2011 sledujte na našem webu.

Kolektiv Fishbis

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení